Milí přátelé,

vítejte na webových stránkách mého Atelieru Mirka, které byly vytvořeny pro Vaši radost. Jmenuji se Mirka Strejčková a mimo jiné se věnuji malování obrazů olejovými barvami a výrobě předmětů z keramiky, které si zde můžete prohlédnout.

Moc Vám děkuji za vaše  dotazy ohledně dalších termínů mých výstav. Musím se Vám všem omluvit. Jsem velice zaneprázdněná výtvarnou prací pro zahraniční společnost a nezbývá mi zatím čas na  výstavy i moji milovanou keramiku. Věřím však, že se mi vše podaří zorganizovat tak, abychom se opět potkávali nejen na výstavách.

Zatím přeji příjemný podzim,

Mirka

» Kam vyrazit

Výstava v Letovicích

Termín konání: 4. 4. 2014 - 27. 4. 2014
Místo: Letovice

Zveme vás na nejnovější výstavu Laskavé obrázky Mirky Strejčkové a Jarní obrázky dětí z MŠ ulice Komenského Letovice v galerii Domino v Letovicích. Expozice bude zpřístupněná od 4. 4. a potrvá do 27. dubna.


» Novinky

Jarní výstava v Letovicích

Milí přátelé, připravuji pro Vás ve spolupráci s paní galeristkou Marií Synkovou jarní výstavu v galerii Domino Letovice. Vernisáž proběhne 4. dubna.


Výstava v Plzni

Milí přátelé, mám čest vystavovat v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje v Plzni. Výstavu jsme zahájili 14.1. 2014 na koncertu Lubomíra Brabce, Jaroslava Svěceného a Milana Řeháka v rámci festival HUDEBNÍ SETKÁNÍ S LUBOMÍREM BRABCEM A JEHO HOSTY.

Zobrazit více »